RSS-feed

O-kortmappen - OK Roskilde

Velkommen til OK Roskildes digitale kortarkiv!

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
John Blaase 4 Påske etape 3 23-04-2011 27-04-2011 06:34
Andreas Hougaard Boesen 136 TSUA Camp Day PM, Yläne 14-12-2016 15-12-2016 12:28
Janne Brunstedt 668 Kredsløb 151017 15-10-2017 15-10-2017 13:27
Svend Christiansen 30 Karrussel i ganløse egede 24-09-2013 24-09-2013 19:11
Jan Frederiksen 53 Jættemilen 2014 - etape 3 09-11-2014 10-11-2014 18:50
Frederik Grue-Sørensen 89 Din Grønne By, Sankt Hans, H1 03-10-2017 05-10-2017 04:47
Christian Grønberg 15 Kongerne af Nordsjælland del 2 01-10-2017 01-10-2017 12:26
Henrik Skovmark Hansen 20 Divisionsmatch 22-09-2013 22-09-2013 16:34
Arne Heydorn 0
Anne-Mette Jansen 9 Påskeløb 2016 D40 3. etape 26-03-2016 28-03-2016 06:55
Hanne Møller Jensen 2 Superlørdag 28-01-2017 29-01-2017 09:32
Susanne Jensen 3 VTR Ny Tolstrup 17/11 2013 17-11-2013 17-11-2013 13:54
Michael Leth Jess 189 Niedersäcsische Meisterschaften Lang-OL 13-08-2017 13-08-2017 18:32
Rasmus Møller Jess 98 Mellemdistance 11-07-2017 11-07-2017 15:52
Kristian Juda Husgård 19 Halland 3-dages Etape 3 12-07-2015 12-07-2015 21:03
Tomme kort 23 Sankt Hans Løb 2017 20-06-2017 20-06-2017 19:11
Michael Kreiberg 15 Månedens Bane Maj 14-05-2016 14-05-2016 20:24
Mogens Hald Kristensen 111 Midgaardsormen 20-08-2017 20-08-2017 14:20
Rasmus Krogh Madsen 16 Nordjysk 2-Dages 2015 Mellem 13-03-2016 14-03-2016 13:05
Casper Lindemann 146 Jubilæumsløb for OK Skærmen 15-10-2017 16-10-2017 13:05
Anders Laage Kragh 187 Divionsløn 01-10-2017 04-10-2017 19:52
Martin Laage Kragh 32 DM Stafet 09-09-2017 13-09-2017 04:59
Søren Mikkelsen 10 Månedens bane i august 27-09-2016 27-09-2016 15:23
Leni Møllsøe 3 Påskeløb 2015 D50 A 3 etape 04-04-2015 05-04-2015 14:04
Volker Naulin 149 Nytårsstafet Mix 1. Tur 08-01-2017 09-01-2017 21:07
Søren Nielsen 54 sprinttræning 06-06-2017 06-06-2017 18:57
Finn Petersen 12 Sankt Hans. Grønne By 3. etape bane2 03-10-2017 04-10-2017 08:21
Kent Pihl 143 Divisionsmatch 17. september 2017 17-09-2017 08-10-2017 15:28
Claus Rasmussen 25 VTR 15-12-13 16-12-2013 16-12-2013 10:49
Allan Søgaard 57 Falkdrevet Day 2, H21 08-10-2017 09-10-2017 20:42
Patrick Søgaard 24 Grøn By, etape 1, Viby 19-09-2017 23-09-2017 10:50
Jakob Søndergaard Jensen 213 Falkdrevet 2 - H45 08-10-2017 09-10-2017 17:59
Teresa Søndergaard Pohl 4 Tirsdagstræning - Boserup seværdighedsløb 29-08-2017 30-08-2017 18:08
Amalie Tripax 0
Per Tripax 44 Falkdrevet Karlshamn 06-10-2013 07-10-2013 20:50
Ane Veierskov 2 Danish Spring. Lang 26-03-2017 29-03-2017 08:29
Mads Vindegaard 1 Månedens Bane september 8/9-2016 09-09-2016 09-09-2016 08:57
Bjørn Vognbjerg 8 Trail-O, præcions-delen. 09-10-2016 11-10-2016 05:39
Jakob Weigelt Svendsen 0

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Casper Lindemann Jubilæumsløb for OK Skærmen 15-10-2017 Konkurrence 16-10-2017 13:05
Janne Brunstedt Kredsløb 151017 15-10-2017 Konkurrence 15-10-2017 13:27
Janne Brunstedt Klubhussprint 101017 10-10-2017 Træning 14-10-2017 13:56
Allan Søgaard Falkdrevet Day 2, H21 08-10-2017 Konkurrence 09-10-2017 20:42
Allan Søgaard Falkdrevet Day 1, H40 08-10-2017 Konkurrence 09-10-2017 20:27
Jakob Søndergaard Jensen Falkdrevet 2 - H45 08-10-2017 Konkurrence 09-10-2017 17:59
Jakob Søndergaard Jensen Falkdrevet 1 - H40 07-10-2017 Konkurrence 09-10-2017 17:49
Janne Brunstedt Falkdrevet 081017 H65 08-10-2017 Konkurrence 09-10-2017 07:57
Janne Brunstedt Falkdrevet 071017 H60 07-10-2017 Konkurrence 09-10-2017 07:30
Kent Pihl Divisionsmatch 17. september 2017 17-09-2017 Konkurrence 08-10-2017 15:28

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Jakob Søndergaard Jensen Grøn By - Sankt Hans - H1 2 Janne Brunstedt 06-10-2017 11:40
Janne Brunstedt Roskilde 3-dages 2. etape del 1 2 Janne Brunstedt 16-08-2017 13:34
Michael Leth Jess Niedersäcsische Meisterschaften Lang-OL 1 Allan Søgaard 13-08-2017 19:59
Michael Leth Jess Hamburg sprint 2017 etape 2 1 Allan Søgaard 13-08-2017 19:56
Michael Leth Jess FIF Pinseweekend 1 Janne Brunstedt 06-06-2017 10:08
Janne Brunstedt Køge2sprint 2. afd. 1 Tage Ebbensgaard 29-05-2017 10:48
Allan Søgaard SM stafet, H35 2 Allan Søgaard 23-05-2017 10:17
Rasmus Møller Jess O-teknik Fiby 1 kongen 27-04-2017 08:32
Janne Brunstedt Middle Earth Sprint 2 Janne Brunstedt 21-04-2017 07:52
Allan Søgaard Sprint, Viby Nord 2 Allan Søgaard 18-04-2017 20:33